• Цената е намалена.
  • Свеж
1.2 M Поводник За домашни Миленици Поводник Куче Води На Гумена Рачка+Најлон Јаже+Нерѓосувачки Синџири И Куки во 3 Боја

1.2 M Поводник За домашни Миленици Поводник Куче Води На Гумена Рачка+Најлон Јаже+Нерѓосувачки Синџири И Куки во 3 Боја

 
DEN 1584.00
DEN 1267.00

Стока
Во продавницата


1.2 M Поводник За Кучиња, Домашни Миленици Поводник, Куче Води, Поводник Кожа На Гумена Рачка+Најлон Јаже+Нерѓосувачки Синџири И Куки Во 3 Боја
Сите други видови што се наведени на сликата и било која количина се достапни, ве Молиме контактирајте со нас слободно
Повеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавница
И Секој H-Квалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја
1. Куче Поводник На Muti Влакно Најлон Плетенка Јаже Во Три Бои За Вашиот Избор
2. Висок Квалитет На Гумена Рачка На Поводник За Заштита На Вашите Раце И Лесна Контрола
3. Убав И Силен Плетенка Јаже
4. Нерѓосувачки Челик Синџири И Вртливата Snap Куки За Да Се Спречи Каснувања И Цврсти, Трајни На Поводник За Кучиња
5. 1.2 M Поводник Погодна За Секој Midium И Големи Кучиња Или Домашни Миленици
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Ние Ќе сториме СÈ за Да им Помогне Customes Да се Намали Било Царински Давачки, И Ние Секогаш го Направи Тоа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе се испрати до вашите клиенти превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
( : Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ж-Квалитет На Индустрии На Високо Квалитетни Производи Со Подобри Цени
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работното Време
Ние се онлајн за 24 часа, ве молиме слободно контактирајте со нас


Карактеристики на производот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Тип:
SSJJ
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Јака Тип:
Основни Јаки,Раководител Јаки
Материјал:
кожа
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Тип:
Поводник За Кучиња, Поводник Кожа, Куче Доведе
Материјал:
Гумена Рачка, Најлон Јаже, Од Не ' Рѓосувачки Линкови И Куки
Големина:
120CM Long For Most M And L Dogs
Карактеристики:
Гумена Рачка, Заштита На Вашите Раце
Features2:
Мулти Влакно Најлон Плетенка Јаже, Силна И Мека
Features3:
Нерѓосувачки Челик Синџири И Куки, Да Се Спречи Каснувања, Никогаш Нема Да Исчезнат Или Да Изгние

Поврзани производи