Микс Боја Кристал Магнетни Тока Мода Кристал Нараквици за жени

DEN 283.20

Микс Боја Кристал Магнетни Тока Мода Кристал Нараквици за жениMOQ 1pcs Големина Должина : 200mm ширина : 1.8 cm Те

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1PCS Црна Месинг Beaded Кристал Капка Водат Кожа Хривнија 23758

307.20 -10 % DEN 276.00

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : 180 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 1 PCSБОЈА : ЦРНАМАТЕРИЈАЛ : МЕСИНГ МУШКА И ВЕШТАЧКА КОЖ

2 ПАРЧИЊА Златен Месинг Beaded Кристал Капка Водат Кожа Хривнија 23757

552.96 -10 % DEN 498.00

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : нараквица околу 180mmКОЛИЧИНА : 2 парчињаБОЈА : златнаМАТЕРИЈАЛ : месинг муш

2 ПАРЧИЊА Црна Месинг Beaded Кристал Капка Водат Кожа Хривнија 23758

552.96 -10 % DEN 498.00

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : нараквица околу 180mmКОЛИЧИНА : 2 парчињаБОЈА : ЦрнаМАТЕРИЈАЛ : месинг мушка