• Цената е намалена.
  • Свеж
Жешка! во Парк година Нови предмети Фабрика Цена Флип Кожа Случај Ексклузивни прекривачот За Gigabyte Gsmart GX2 случај следење на број

Жешка! во Парк година Нови предмети Фабрика Цена Флип Кожа Случај Ексклузивни прекривачот За Gigabyte Gsmart GX2 случај

 
DEN 354.72
DEN 280.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Топло Совети :
1. Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинески
на пазарот,
ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.Повеќе за телефонот
налепници,ве молиме
3.Ние сме бесплатен превозот со следење на број .Можете да ги пратите
секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.
4.Ова е посветен телефон holster, следниве се некои модели на задните
видите, Сакаат да знаат повеќе за дупки
Ве молиме контактирајте со нас
Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Топло Совети :
1. Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,
ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.Повеќе за телефонот налепници, ве молиме
3.Ова е посветен телефон holster, следниве се некои модели на задните приказ, rear view сакате повеќе,
можете да контактирате со нас
Користат За
Gigabyte GSmart мика м2
Материјал
Висококвалитетна Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Боја
Црвено Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Браун
Допир
Тешко Средината Мека
Почитувани
топло информации :
1.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара. добредојдовте да контактирате со нас.
3.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
вашиот паметен телефон модел,може да се Прилагодите вашиот посветен телефон маска,100% Совршено Одговараат за
телефон на Камерата / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :


Карактеристики на производот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
100% Совршено Одговараат
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Големина:
100% Perfectly Match
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Gigabyte
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
is_customized:
Yes
Тип:
Случај
Број На Модел На:
Случај За Gigabyte Gsmart GX2

Поврзани производи