• Цената е намалена.
  • Свеж
Виктор VC3165 Висока Дефиниција Мултифункционален Cymometer на RF, Радио Фреквенција Метар Контра 0.01 Hz~2.4 GHz

Виктор VC3165 Висока Дефиниција Мултифункционален Cymometer на RF, Радио Фреквенција Метар Контра 0.01 Hz~2.4 GHz

 
DEN 2784.00
DEN 2645.00

Стока
Во продавницата


Виктор VC3165 Висока Дефиниција Мултифункционален Cymometer на RF, Радио Фреквенција Метар Контра 0.01 Hz~2.4 GHz
1) руски БЕЗ данок. испратено од воз, потребни се околу 25-35days. за да вашиот град.
Некои далечни градови во Русија ќе биде потребно повеќе време.
2) на ЕУ : Европа за НАС и повеќето Азиски земји испратија со DHL или ТНТ. потребни се околу 3-15days на вашиот град! Купувачите треба плати обичај данок.Ако сакате пониски декларација ве молиме контактирајте со мене.
3) на ЕУ од UPS-от , Купувачот во Европа needn не било обичај данок и било какви такси . (plz цел ПРОЗОРЦИ на превозот, ако не сакате да платите данок)
Пратката ќе ја испрати до купувачите адресата директно во рамките на околу 8~15 работни денови.
ПО ПРОДАЖБА : Ако ги задоволи производ, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ви се допаѓа производот, plz контактирајте со нас пред запишува никакви негативни или неутрални повратни информации.Негативни/неутрален повратни информации не се работи за правилна насока. Ние ќе ви помогне да дознаете win-win решенија. Комуникација изгради успех. Ако наидете на било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред подигање на спорот. Ние би сакале да се најдете win-win решение за вас.Ве молиме не се отвори спорови или да ја напуштат неутрален пред било каква билатерална комуникација. НАВИСТИНА ВИ БЛАГОДАРИМЕ


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Материјал:
Карбид
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
VC3165
Состојба:
Нови
боја:
Напон:
220V

Поврзани производи