• Цената е намалена.
  • Свеж
Накит Додаток Наодите на 304 Нерѓосувачки Челик Sliver Скок прстени 7x1mm За Нараквица DIY Означување

Накит Додаток Наодите на 304 Нерѓосувачки Челик Sliver Скок прстени 7x1mm За Нараквица DIY Означување

 
DEN 192.96
DEN 135.00

Стока
Во продавницата


Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Месинг, дебел, за 3600pcs/500g US$ 17.69 /многу
грама / многу
Дувачкиот Jump Rings, во Близина но Unsoldered, се Меша 2600pcs/500g. САД$ 15.94 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, Отворен, Сребрена Боја, со Еден Прстен, со дијаметар од US$ 10.61 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, Отворен, Платина Боја, 0.9 милиметри дебелина, 6mm во дијаметар US$ 7.50 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, во Близина Боја, 6x0.7mm; за 5500pcs/500g US$ 3.75 /многу
грама / многу
Jump Rings, во Близина но, Боја,дебелина,14mm about1800pcs/1000g US$ 10.61 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Никел Слободни, Црвена Бакар, 10мм US$ 6.09 /многу
грама / многу
Нерѓосувачки Челик Jumprings, Челик 316, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, US$ 23.43 /многу
парчиња / многу
Железо Jumprings, во Близина но рачно изработени наоди додатоци 7x0.7mm; за 60g/кутија САД$ 1.87 /пакет
Железо Jumprings, во Близина но Unsoldered, Мешана Боја, 5x0.7mm; за 60g/кутија САД$ 1.25 /пакет
Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Месинг, Црна, околу 5mm во врска 6000pcs/500g US$ 19.96 /многу
грама / многу
Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Месинг, Црвено Бакарна Боја, за 8мм за 3600pcs/500g US$ 15.26 /многу
грама / многу
Jump Rings, во Близина но 4mm во дијаметар, 0.8 mm дебел, 12000pcs/500g US$ 19.96 /многу
грама / многу
Jump Rings, во Близина но 10мм во дијаметар, 1mm дебел, за 2600pcs/500g US$ 15.26 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Никел Слободни 0.7 мм 5500pcs/500g US$ 8.93 /многу
грама / многу
Дувачкиот Jump Rings, Двојно Циклуси, Никел Слободни, Круг, Сребро US$ 16.44 /многу
парчиња / многу
Накит Додаток Наодите На 304 Нерѓосувачки Челик Sliver Jumprings
7x1mm За Нараквица DIY Означување
Големина : за 7mm во dameter, 1mm дебели.
Јас сум толку среќен што ви се допаѓа овој производ.
Сега можете да го користите $1 за да се добие овој производ колку што ќе купи $99 во мојот продавница.
Мојата продавница е линк : http : //www.aliexpress.com/store/636464
Начини да добиете на стоки . Направи цел во мојата продавница и Гаранција повеќе од $199. Додади ја оваа добри во вашата шопинг автомобил премногу. Не ја плати цел прв и јас ќе се прилагоди цена пониска $3.02 Откако ќе се прилагоди на цената ,може да се плати за нарачката.
Дувачкиот Jump Rings, Двојно Циклуси, Круг, Златна, Големина : за 7mm во дијаметар, 0.8 mm дебел US$ 18.78 /многу
парчиња / многу
Накит Наоди, Железо Jumprings, во Близина Но Unsoldered, Овална, Никел Слободни, Антички Бронза, US$ 12.22 /многу
грама / многу
Дувачкиот Jumprings, Затворен, но Unsoldered, Никел Слободни, се Меша Големина, Црвена Бакар, околу 4~10мм во US$ 17.62 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Златна Боја, 1.2 мм дебел, 14mm about1800pcs/1000g US$ 7.99 /многу
грама / многу
Железо Jumprings, во Близина но Unsoldered, Никел Слободни, се Меша Големина, Платина, околу 4~10мм во дијаметар US$ 8.93 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings, во Близина но Unsoldered, Сребрена Боја, со Еден Прстен 10мм, 1.0 мм дебел, за 6600pcs/1000g US$ 9.16 /многу
грама / многу
Железо Jump Rings и Двојно јамка, Црна, Димензија : 7mm во дијаметар, 0.7 мм дебел, за 12000pcs/1000g US$ 8.45 /многу
грама / многу
Железо Jumprings, во Близина но Unsoldered, се Меша Големина, Златна, околу 4~10мм во дијаметар
САД$ 7.99 /многу
грама / многу


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
X-STAS-E043-7x1mm
Објектот Тежина:
10g
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Jumprings
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
0.7cm
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина на:
7x1mm
Големина:
7x1mm

Поврзани производи