• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран Поправка Делови за NIKON COOLPIX S6000 Дигитална Камера Со Осветлување

НОВИ LCD Екран Поправка Делови за NIKON COOLPIX S6000 Дигитална Камера Со Осветлување

 
DEN 431.52
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Бренд Име:
FULCOL
Број На Модел На:
S6000
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за nikon
Пакет:
Yes

Поврзани производи