• Цената е намалена.
  • Свеж
( 15 боја ) 5000pcs BPA Free храна одделение силиконски бебе pacifier атарот mam носителот синџир адаптер прстен за NUK

( 15 боја ) 5000pcs BPA Free храна одделение силиконски бебе pacifier атарот mam носителот синџир адаптер прстен за NUK

 
DEN 31199.04
DEN 29639.00

Стока
Во продавницата


Количина : 5000pcs/многу
ако изберете мешавина боја, pls остави порака со боја треба кога местото цел
ако не, ние ќе брод од 15 боја случајно, многу ви благодариме.
Материјал : BPA Free ФДУ Силикони, безбедни за бебето употреба
Големина : 48*32*3мм, добра кол 22mm за NUK / MAM pacifier, 20mm јаз за панделка
Користење на логото : БЕБЕ
Површина : Огледало заврши
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.


Карактеристики на производот

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
CHENKAI
Материјал:
Силикони
Материјал Функција:
bpa free
Големина:
48*32*3mm
Возраст:
> 4 месеци
Број На Модел На:
HS001
Пакување:
најголемиот дел

Поврзани производи