• Цената е намалена.
  • Свеж
За Nissan Панорама R32 R33 R34 GTS RB20DET RB25DET BOV БЛИЦ експлодирам Вентил Адаптер

За Nissan Панорама R32 R33 R34 GTS RB20DET RB25DET BOV БЛИЦ експлодирам Вентил Адаптер

 
DEN 1589.28

Стока
Во продавницата


За Nissan Панорама R32 R33 R34 GTS RB20 DET RB25 DET BOV БЛИЦ експлодирам Вентил Адаптер
BOV Блиц Стил страната одговараат за Nissan R31 R32 GTST R33 GTST R34 GTT R32 R33 R34 R35 GTR Тип : Nissan Дијаметар : 3" Материјал : Алуминиум
Примена : Nissan Панорама R32, R33 & R34 RB20/RB25 DET


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Материјал:
Алуминиум
Дијаметар:
3
is_customized:
Yes

Поврзани производи