• Цената е намалена.
  • Свеж
DIY мода накит Додаток,8MM Кристал Монистра,Тркалезна Форма,Праска Боја Турмалин,Природен Камен За Нараквици

DIY мода накит Додаток,8MM Кристал Монистра,Тркалезна Форма,Праска Боја Турмалин,Природен Камен За Нараквици

 
DEN 240.00

Стока
Во продавницата


DIY мода накит Додаток,8 MM Кристал Монистра,Тркалезна Форма,Праска Боја Турмалин,Природен Камен За Нараквици
димензии : Дијаметар 8ММ
Крстот дупка,дупката е со дијаметар од околу 1.5 ММ
50pcs во многу
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"


Карактеристики на производот

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.001
Број На Модел На:
03012
боја:
Праска
Пакет:
50 компјутери во многу
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8MM

Поврзани производи