• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]ELNA SIL МИКРОФОН II автентична оригинална Јапонски electrolytic 470UF50V линија кредит оригиналната кутија--10pcs/многу

[БЕЛА]ELNA SIL МИКРОФОН II автентична оригинална Јапонски electrolytic 470UF50V линија кредит оригиналната кутија--10pcs/многу

 
DEN 2565.12
DEN 2078.00

Стока
Во продавницата


Ново во оригинална кутија ELNA SIL МИКРОФОН II
47 UF25 V волумен : 0.8mc X1.1mc розова
100 UF50 V обем : 1.2mc X2.2mc оригиналната торба торба 100
470 UF50 V обем : 1.6mc X3.6mc оригиналната кутија Кутија 100
3300 UF50 V волумен : 3mc X5mc оригиналната кутија Кутија 100


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи