• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs/многу Shisha наргиле LED Светло база водоотпорен подводните водовод светла додатоци со далечински управувач Magic пушењето

100pcs/многу Shisha наргиле LED Светло база водоотпорен подводните водовод светла додатоци со далечински управувач Magic пушењето

 
DEN 14880.00

Стока
Во продавницата


100pcs/многу Shisha наргиле LED Светло база водоотпорен подводните водовод светла додатоци со далечински управувач Magic пушењето
Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн .. Па тоа не само за на хартија фенери.. Ние, исто така, да ги користите за други апликации. ако сакате да .
*** Далечински Контролирани, Па така , лесно е да го вклучите светлата, Кога сакате да ги користите . Само притисни на копчето.
*** Wireless , 3 AAA Алкална батерија управувана (Повеќе од 24 часа живот) , Нема потреба електронски на сите.. целосно пренослив.
*** Лесно се инсталира. Со виси кука на дното ,може да се обеси со метална кука директно..
*** Супер Светло . 10 Супер светло SMD LED, Овие LED Светла се професионално осветлување извор на светлина. тие се супер светло. Нудат доволно осветлување за било големини хартија фенери. Дури и тоа е 25" . Нема проблем.
*** 16 Статични бои , Со 24keys далечински контролер, можете да изберете 16 differents боја толку лесно . Па тоа може да одговара за било која тема партии. свадби .
***4 Боја Флеш модели , Брзина & Светлината се прилагодливи
Карактеристики На Производот :
1. 10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050 LED светла
2. 3 AAA Alkalina батеријата трае повеќе од 8 часа, даде доволно осветлување да било големина на хартија фенери, вазна.
3. Вклучи/исклучи од далечински контролер. лесно се инсталира , со висат кука на buttom.
4. Водоотпорен дизајн , Потопна .. Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен .
5. Големина : D2.8"*H0.9"
Пакет Се Вклучени :
100 x Мулти Боја Подводни LED Вазна светлина База
100 x 24keys IR-Далечински Контролер
**вазни, candelabras, 3 AAA алкални батерии НЕ се вклучени **
Како да се активни на светлата ?
Пресврт за да го отворите основи, Инсталирајте 3 батерии AAA Алкална правилно
Пресврт на база на цврсто да бидете сигурни дека гума право е запечатена од страна на базата, Нема празнина.
се повлече од пластични допрете од далечински контролер за да ја активирате, Притиснете НА. светлината ќе се задржи статични бела боја..Ако сакате да го исклучите. Притиснете ИСКЛУЧУВАЊЕ директно.
Производ Слики :
Нашата Фабрика :


Карактеристики на производот

Материјал:
Акрилик
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
KITOSUN
Техника:
Матирано
Име:
Подводни Led Вазна Светлина База
боја:
RGB Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
Светлината Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050
Далечински Управуван:
Да, IR-далечински контролер
Материјал:
ABS
моќност:
3 Х ААА Батерии
Водоотпорен:
100% водоотпорен дизајн
Големина:
D2.75*H0.9
Повод:
свадба партија декорации
Апликации:
Се користи за било вазни, подводни ,хартија фенер цвет аранжман

Поврзани производи