• Цената е намалена.
  • Свеж
За Брат MFC-7320 MFC-7340 MFC-7345 MFC-7440 MFC-7840 MFC-7345N MFC-7440N MFC-7840W Ласерски Печатач Слика Тапан Единица OPC

За Брат MFC-7320 MFC-7340 MFC-7345 MFC-7440 MFC-7840 MFC-7345N MFC-7440N MFC-7840W Ласерски Печатач Слика Тапан Единица OPC

 
DEN 2879.52

Стока
Во продавницата


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Брат MFC-7420 7320 7340 Долг Живот OPC Тапан . Добар Квалитет ,Направени Во кореја, За Употреба Во Брат ХЛ-2030 2040 2050 2140 2150 7030 7040 За Леново ЗАБ-2000 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !


Карактеристики на производот

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
MFC 7420 7340 7440 7840
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor

Поврзани производи