• Цената е намалена.
  • Свеж
За 2012-2014 Година Субару XV impreza LED Лента Главата Светлина со Bi Xenon Проектор Леќа ФОТОНАПОНСКИ

За 2012-2014 Година Субару XV impreza LED Лента Главата Светлина со Bi Xenon Проектор Леќа ФОТОНАПОНСКИ

 
DEN 31632.00
DEN 28785.00

Стока
Во продавницата


Тоа е лесно да се инсталира. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Боја : Црна Домување. Тоа значи малиот зрак проектор леќа е bi xenon проектор леќа. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот. Единствената разлика е во светлината на моделот. И тоа е, исто така, OK (ок) за Десната рака диск. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка 2 ПАРЧИЊА/картон).
И тоа може да се обезбеди многу повеќе спаси возна состојба. Примачот Име И Презиме :
2. Главата светилки имаат проектор објективот и светлината ќе биде добро фокусирани.
Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод. Надградите вашиот возило со racing изглед. Па таму ќе биде 4 светла заедно. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена. Состојба : Нова(само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење). Ве молиме контактирајте ме.Тие ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Примачот Име И Презиме :
2.
Предност :
1.
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. За малиот Зрак се Bi xenon проектор леќа светла.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7/D2 H Модел; Висок Зрак Сијалица Тип : H1 Модел.
Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто. 2 ПАРЧИЊА/картон
4.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Овие главата светилки се дизајнирани за Левата рака диск.
Devlivery време ќе бидат погодени од Кина Празници,лошите временски услови,особено обичај. Превозот адреса :
4.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над тоа.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Превозот адреса :
4.
Тоа е игра и приклучокот. Домување е донесен УВ третман
2. Тоа е игра и приклучокот.


Карактеристики на производот

Материјал Тип:
ABS
Година:
2012-2014
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
12kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
Име На Модел:
Субару XV
Автомобил Производител:
Субару
Специјални Функции:
LED

Поврзани производи