• Цената е намалена.
  • Свеж
Авто 2005-2012 Да-y-о-т-а уп 3 копчето 312.25 MHZ,автомобил аларми за да-y-o-t-круна е корола yaris highlander,бесплатен превозот

Авто 2005-2012 Да-y-о-т-а уп 3 копчето 312.25 MHZ,автомобил аларми за да-y-o-t-круна е корола yaris highlander,бесплатен превозот

 
DEN 1577.28

Стока
Во продавницата


Трговија на големо авто 2005-2012 Да-y-о-т-а camry 3 копчето автомобил копче за контрола 312.25 MHZ,
автомобил аларми за reiz круна е корола yaris highlander,
бесплатен превозот,
Пакет листата :
1pcs x 2005-2012 312.25 MHZ 3Б УП ЈП за Тојота
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.2 KG ( 0.44 LB ) Пакет : 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број, и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Број на модел : 54005 ES
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 1pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
30mm
Име На Модел:
ES54005
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
20mm
Бренд Име:
MINO ENSMY
Специјални Функции:
добро
боја:
како фото шоу
Фреквенција:
312.25 MHZ
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Автомобил Копче
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
цена:
Пониска од пазарната конкурентна
Понудата:
Достапни за промет на големо
Избави:
брзо
квалитет:
НАЈДОБРИ

Поврзани производи