• Цената е намалена.
  • Свеж
TIPTOP фаза светла 8pcs/многу Алуминиум RGBWA УВ 6IN1 Водоотпорен Led Par Светлина IP65 Зрак 25 Степен Големото Око 9*18W Фонтана Светлина

TIPTOP фаза светла 8pcs/многу Алуминиум RGBWA УВ 6IN1 Водоотпорен Led Par Светлина IP65 Зрак 25 Степен Големото Око 9*18W Фонтана

 
DEN 47616.00

Стока
Во продавницата


Спецификација за производ :
Напон : AC100-240 V 50/60 Hz
Потрошувачка на енергија : 200 W
светилка извор : 9pcs*18 W Tyanshine LED светилки
Зрак агол : 40 степен
Канал : 6/10 CH
Контрола : DMX512, господар-роб машина, авто работи
Боја : RGBWY+UV (6 IN1)
Dimmer : 0-100% линеарна затемнување
ИП стапка : IP65
Гаранција : 1 година
Сертификација : CE
Светлината големина на :
Светлината Ширина : 24cm
Светлината Висина : 25cm
Н. Ж : 5 KG
G. W : 7 KG
Пакување големина : 26*26*37cm
Пакување листа за секоја единица :
1pcs led par светлина
1pcs прирачник книга


Карактеристики на производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
200W
Број На Модел На:
TP-P101
Напон:
90-240V
Име на производ:
9*18W RGBWA УВ водоотпорен Ler Par Може да
LED:
9pcs18W led светилки
DMX канали:
6/10 DMX CH
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
90V-240V
моќност:
200W
сертификација:
CE, ROHS
боја:
RGBWA+UV 6in1 боја мешање
Производ гаранцијата време:
1 година
pakcing начин:
картонска кутија со пена во внатрешноста

Поврзани производи