• Цената е намалена.
  • Свеж
Копија Batytery одговара за MC3090 MC3070 MC3000 PDT8146 PDT8100 & PDT2800 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Копија Batytery одговара за MC3090 MC3070 MC3000 PDT8146 PDT8100 & PDT2800 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

 
DEN 960.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики бар-код Скенер Батеријата се вклопува MC3090 MC3070 MC3000; PDT8146 PDT8000, PDT8100 & PDT2800 Спецификации
Излезен Напон : 3.6 V
Amperage : 20m Ah
Хемија : Ну - МЗ
Компатибилен Батеријата
Тежина : 6g секоја; Товарни е поевтино за wholsale
За 0,6 kg за 100pcs со пакет
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JTJDEQ
Број На Модел На:
MC3070
Материјал:
Батеријата
боја:
Зелена
Пакување Детали:
Неутрален Пакување

Поврзани производи