• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Германија ERO филм MKT1820 серија capacitor 15UF250V метри од 38m во акции на големо--20pcs/многу

[БЕЛА]Германија ERO филм MKT1820 серија capacitor 15UF250V метри од 38m во акции на големо--20pcs/многу

 
DEN 2180.16
DEN 1766.00

Стока
Во продавницата


Германија ERO филм MKT1820 серија capacitor 15 UF250 V метри од 38m во акции трговија на големо


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи