• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]PH оригинални Сребрен Куршум 036 серија 220UF 25V треска Треба вистински оригиналната кутија трговија на големо акции--20pcs/многу

[БЕЛА]PH оригинални Сребрен Куршум 036 серија 220UF 25V треска Треба вистински оригиналната кутија трговија на големо акции--20pcs/многу

 
DEN 958.56
DEN 777.00

Стока
Во продавницата


PH оригинални Сребрен Куршум 036 серија 220 UF 25 V треска Треба трговија на големо акции во оригинална кутија автентична оригинална кутија 1000pcs


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи