• Цената е намалена.
  • Свеж
Топла промет на големо со 10pcs Термички Трансфер на логото акрилик црна цреша папокот прстен криви barbell папокот прстен бесплатен превозот

Топла промет на големо со 10pcs Термички Трансфер на логото акрилик црна цреша папокот прстен криви barbell папокот прстен бесплатен

 
DEN 306.72

Стока
Во продавницата


*Detial
1.материјали : УВ акрил ,од не ' рѓосувачки челик
2.10 парчиња/многу
3.Тип : папокот прстен,папокот прстен ,стомакот прстен ,банана barbell ,криви barbell
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.стил : Термички Трансфер , печурки
7.големина : 14 мерачи
8.должина : 7/16"
9.топката големина : 5mm , 8mm
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-15days
12.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
Б-Р-TTP-000
meterials:
УВ Акрилик
Тип:
папокот прстен
Стил:
Термички Трансфер , Печурки
моден или парична казна:
Моден
окно:
14G 7/16
Топката:
5mm,8mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи