• Цената е намалена.
  • Свеж
За samsung wb650 објектив за SAMSUNG wb600 леќа SAMSUNG wb650 леќа

За samsung wb650 објектив за SAMSUNG wb600 леќа SAMSUNG wb650 леќа

 
DEN 465.12
DEN 419.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
WB600 WB850

Поврзани производи