• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]САД CDM сребро мика 0.015UF1000V Треба прецизност спарување--20pcs/многу

[БЕЛА]САД CDM сребро мика 0.015UF1000V Треба прецизност спарување--20pcs/многу

 
DEN 2400.00
DEN 1944.00

Стока
Во продавницата


САД Сребро Мика 0.015 UF1000 V Треба прецизност спарување на теренот : 12m


Карактеристики на производот

Структура:
Тример Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи