• Цената е намалена.
  • Свеж
Универзална Автоматскиот Автомобил на Филтерот за Масло Сендвич Плоча Адаптер 1/8 NPT 10 10 Масло Кулер Сина Авто Модифицирани Делови

Универзална Автоматскиот Автомобил на Филтерот за Масло Сендвич Плоча Адаптер 1/8 NPT 10 10 Масло Кулер Сина Авто Модифицирани

 
DEN 624.96
DEN 594.00

Стока
Во продавницата


УНИВЕРЗАЛНА МАСЛО ФИЛТЕР СЕНДВИЧ ПЛОЧА АДАПТЕР 1/8 NPT 10 НАФТА КУЛЕР СИНА
Состојба : Нова
Колекции се Вклучени : Сите потребни компоненти,како што се слики ги покажуваат.
Слики :


Карактеристики на производот

Бренд Име:
злото енергија
Име На Модел:
4502
Објектот Ширина:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
00inch
Година:
сите
Специјални Функции:
прилагодлив
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Објектот Должина:
00inch
Зафатнина:
00
Објектот Дијаметар:
00inch
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
00kg
боја:
Сина
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Состојба:
Бренд Нови
Материјал:
Алуминиум
Следење на број:
Yes
Капка брод:
Поддршка
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи