• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот Кондензаторот Микрофон Десктоп Tripod и Метал Микрофон Шок Планината Мини Protable

Бесплатен Превозот Кондензаторот Микрофон Десктоп Tripod и Метал Микрофон Шок Планината Мини Protable

 
DEN 847.20

Стока
Во продавницата


Производ Карактеристики
Универзална менгеме е погодна за секој микрофон; Супериорен квалитет деликатна микрофон вертикална tripod, сите може да се користи жичана/безжичен микрофон, на висина може да се прилагоди на вториот кат, микрофон Агол е прилагодлив; А tripod е постабилна
Спецификација
Категорија : (мал) стентови - серија на професионални микрофон
Пакување спецификација : 485 * 286 * 286 (mm) / 1
Приспособување на висина на дршката : 10-20 см
Тежина : 0.5 КГ
Микрофонот носителот на скалабилни, свитка, лесно да се носат. Answer : ___________________________ Note : нога е цинк легура, производи од пластични маси, силен и издржлив
Услови за Продажба
Превозот САД пакет брод преку e Packe , на Европа пакети брод преку Сингапур Пост Воздух Mail или Шведска Пост Воздух Пошта. Јужноамериканска пакети брод преку Швајцарската Пост Воздух Mail или Сингапур Пост Воздух Mail . Ако ви треба најбрз пристигне на вашата страна. Јас совети, вие одберете на курирската служба DHL .
Повратни информации
Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме не заборавајте да ни даде ПОЗИТИВНИ и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот. Ако y ou не се задоволни со вашата шопинг Искуство, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да decid да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро. Благодарение Ние ќе ви обезбеди услугата, како најдобро што можеме, затоа што POSITVE повратни информации и ПЕТ ЅВЕЗДИ се она што се залага за. Ве молиме ни e-mail преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.
Гаранција&Return
Ние guarentee да ја напуштат сите клиенти позитивни повратни информации на следниот ден по уплатата примена. Ние ги охрабруваме нашите клиенти да контактирате Со НАС, со цел да се решат сите прашања во врска со трансакцијата пред да ја напушти неутрален&негативни повратни информации за Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да ја напуштат повратни информации Доколку имате било каков проблем со производот или имаат барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете ја вашата спам поставување на e-mail или да го проверите вашиот spam/филтрирани e-mail порака кога вие не примате одговори од нас. Сите се враќа без RMA форма ќе биде одбиен. Ве молиме бидете сигурни да се добие и да се вклучи во оригиналниот пакет.
Контактирајте Со Нас
СИТЕ одговори ќе бидат испратени на вашата e-mail. Сите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (Саб. & Сонцето. исклучени) Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, pls проверете ја вашата е-мејл повторно и вашата СПАМ кутија.Ако се уште нема одговор, повеќето пати тоа е поради тоа што вашата e-mail не одат преку успешно или ќе се испратени на погрешна е-маил адреса. Ве молиме имајте во предвид дека никој случај не значи дека ние ќе ги игнорира вашите пораки и не одговори на целта.


Карактеристики на производот

Стил:
Рачен Микрофон
Пакет:
Yes
комуникација:
Жичен
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Бренд Име:
Qiyin
Број На Модел На:
MS-27A
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Употреба:
Караоке Микрофон

Поврзани производи