• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за FUJIFILM JZ300,JZ305,JZ500,JZ505,JZ308,JZ310 Дигитална Камера

LCD Екран за FUJIFILM JZ300,JZ305,JZ500,JZ505,JZ308,JZ310 Дигитална Камера

 
DEN 354.72
DEN 319.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
за FUJIFILM
Број На Модел На:
JZ300,JZ305,JZ500,JZ505,JZ308,JZ310
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи