• Цената е намалена.
  • Свеж
4.5 ММ, 10000PCS ТОРБА СВАДБА ТЕМНО ВИОЛЕТОВА ТАБЕЛА РАСТЕРА КРИСТАЛИ ДИЈАМАНТ CONFETTI ДЕКОРАЦИЈА

4.5 ММ, 10000PCS ТОРБА СВАДБА ТЕМНО ВИОЛЕТОВА ТАБЕЛА РАСТЕРА КРИСТАЛИ ДИЈАМАНТ CONFETTI ДЕКОРАЦИЈА

 
DEN 815.04

Стока
Во продавницата


на кристали ќе дојде во зафат печат торба и оваа листа вклучува 1 пакети на 10000pcs
Дијамант Големина Е 4,5 мм Ова е приближно на Големината на 1/3 КТ дијамант
за поголеми количини ве молиме контактирајте не за понуда бидете сигурни да проверите на нашата други предмети


Карактеристики на производот

боја:
Виолетова
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Број На Модел На:
TS001
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Акрилик
Тип:
Друг Празник Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Поврзани производи