• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs 28g/45g/60g Метал убодни доведе убодни доведе риба jigging мамка им помогне на кука море риболов намамат мешани бои бесплатен превозот

10pcs 28g/45g/60g Метал убодни доведе убодни доведе риба jigging мамка им помогне на кука море риболов намамат мешани бои бесплатен

 
DEN 1032.00
DEN 919.00

Стока
Во продавницата


10pcs*28g/45g/60g Доведе Риба Бесплатен превозот
Мешани бои
28g/7.5 cm
45g/8.5 cm
60g/9.5 cm
Количина : 10pcs
3 D очи
силен челик жица одат низ телото
НЕМА помогне кука
Стомакот светат во темнина
Детали совршен
Можете да проверите асистент кука во нашата продавница


Карактеристики на производот

боја:
28g, 45g, 60g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Upperowens
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
45g/85mm

Поврзани производи