• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100422559 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100422559 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 633.60

Стока
Во продавницата

(бидете сигурни дека вашата оригинална PCB број е точно на истата со овој број) PCB Број : 100422559 Контролор : 100367028 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100404226 Мазна Чип : SH6960 BE Контролор : 100404226 Мазна Чип : 100464044 Одговараат за : ST380815 AS, STM380215 AS, ST3160815 AS, ST3160215 SCE, итн Постојат различни РЕВ на СВ PCB одбор : REV A/B/C/D/E, повеќето од различни РЕВ се compatiable, не барање на главниот чип, мазна чип други чипови мора да се исти; дури и различни главната&мазна и други чипови се compatiable.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи