• Цената е намалена.
  • Свеж
1Pcs Нови KEYAMA Европски и Американски стил остатоци чување на кутии Метални кутии за накит кутија девојка подароци Дома декоративни метални кутии

1Pcs Нови KEYAMA Европски и Американски стил остатоци чување на кутии Метални кутии за накит кутија девојка подароци Дома декоративни

 
DEN 479.52
DEN 417.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : 1 Pcs Нови KEYAMA Европски и Американски стил остатоци чување на кутии Метални кутии за накит кутија девојка подароци Дома декоративни метални кутии Производ, материјал : Железо Производ големина : Должина 18cm, ширина 13cm, 5cm висока ; ( Забелешка Димензии )! Answer : ___________________________ Note : Нашите производи се направени во вид, поради светлината и прикажување на разликите може да предизвика боја изгледа различно од тоа. Производот во вид надвладее,обезбедување на квалитет, прифатлива, поздрави ги купите. Топло Совети :
1. Сите видови на зделка не accpeted. Сите производи се јасно обележани цени. Ве молиме за разбирање.
2. Ве молиме да бидете трпеливи да се чека ако персонал за услуги на корисниците се премногу зафатени за да одговорите на вас во времето.
3. Слики ќе имаат chromatism во одредена мера, затоа што на снимањето агол, светлина, се прикаже и други фактори. Ве молиме вид преовладува.
4. Ние ќе ја испорача стоката во рок од 72 часа, ако ставање ред и плаќа успешно
5. Логистика вклучува повеќе линкови. Ве молиме проверете стоката пред прима. Ве молиме мора да контактирате со нас пред да потпишете доколку постои кршење на пакети, запечатување исклучување и на други ситуации.
6. Свечена Обврска : Ние ќе обезбедиме бесплатна замена, ако има било какви проблеми со квалитетот. Други замени ве молиме видете "Купувачот Читање - Политика на Враќање" за референца.
[Најава] :
Според рускиот локалните поштата известување, сите пакети да RU треба да се обезбеди на примачот име (Примачот мора да се пополни во целост со името). Во спротивно, тоа ќе се вратија!
[Важно] :
Тоа се должи на превозот на Русија, Бразил, Аргентина или Мексико е многу бавно (царинската е многу, многу бавно), ве молиме контактирајте ме ако не можете да примите објект по 35days.
Понекогаш превозот на Бразил, треба повеќе од 2 месеци.
Ако сте лошо во потребата на овој производ, ве молиме, изберете ја изразат испорака. Ви благодариме.
Жал ми е за да се биде во можност за контрола на меѓународен превозот! Се надевам дека ќе може да се разбере.
[Превозот и предавање] :
1.Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е сосема јасно и точно, ние не ја прифати промената на адресата!
2.Ние ќе брод во рок од 3 работен ден по Приемот Расчисти Исплата освен недела. Вашата стока ќе бидат испратени преку Кина Пост. Бесплатен превозот преку Кина пост. Ние секогаш ќе се стави нашата 100% напор за најбрз избави. Ако треба да брод преку друг метод, ќе треба да плаќаат за превозот надомест.
[Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид] :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
[Повратни информации] :
Ве молам оставете ме на сите-и 5-ѕвезди позитивни повратни информации како бизнис е многу тешко.Ако сакате да ја напушти негативни повратни информации или неутрален една, ве молиме контактирајте ме.Јас ќе пеколот ќе се реши проблемот.Благодарение толку многу за вас трпение!


Карактеристики на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
KEYAMA
Обликот:
Плоштад
Стил:
Пастирски
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
TH-101
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
18CM*13CM*5CM
is_customized:
No

Поврзани производи