• Цената е намалена.
  • Свеж
Апстракт Леано Железо Бејзбол Играч Статуа рачно изработени Метал Batsman Figurine Спорт Декорација Уметност и Занает, Украс Додатоци

Апстракт Леано Железо Бејзбол Играч Статуа рачно изработени Метал Batsman Figurine Спорт Декорација Уметност и Занает, Украс

 
DEN 1392.00
DEN 1183.00

Стока
Во продавницата


1. Опис : Апстракт Леано Железо Бејзбол Играч Статуа рачно изработени Метал Bastman Figurine Оркестарот Уметност и Занает, Украс Додатоци Мебел.
2. Материјал : Железо.
3. Боја : Кафе .
4. Големина(cm) : Околу 19(Висина)*5( Ширина)*8( Должина).
5. N.W. : Околу 0.25 кг.
6. Изработка : рачно изработени кастинг, заварени, sandblasted, насликани и сепија ефект .
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, birthday (роденден), фестивал, подарок, сувенири и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе метал занаети, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Оваа slugger не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!


Карактеристики на производот

Големина:
M
Стил:
Народната Уметност
Материјал:
Метал
Тема:
Спорт
Големина:
About 8cm*5cm*19cm
N.W.:
За 0.25 кг
Боја:
кафе
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Рамна Површина
кориснички:
Yes
Изработка:
Рачно изработени Кастинг, Заварени, Песок Разрушен, Насликани и Сепија Ефект

Поврзани производи