• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за FUJIFILM J10 J12 J15, Дигитална Камера

LCD Екран за FUJIFILM J10 J12 J15, Дигитална Камера

 
DEN 321.12
DEN 289.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
J10 J12 J15
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за FUJIFILM

Поврзани производи