• Цената е намалена.
  • Свеж
Мини кукла куќа додатоци секое семејство играчка симулација модел садови ориз шпорет

Мини кукла куќа додатоци секое семејство играчка симулација модел садови ориз шпорет

 
DEN 388.80

Стока
Во продавницата


Опис :
материјал : Метал
Големина На : H 2.1 3.3 L
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само ориз шпорет
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена За други земји


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Мебел
Пол:
Унисекс
Димензии:
H 2.1 3.3 L
Број На Модел На:
CCM1042
Форма:
1/12
Материјал:
Метал
Предупредување:
Не дозволувајте детето да се игра осамени да се спречи swllow мал дел
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Поврзани производи