• Цената е намалена.
  • Свеж
Tangpan 100x200cm Плоштадот Beadeds String Вратата Завеса Дополнителните Прозорец Летаат Екран Tassel Панел Соба Divider

Tangpan 100x200cm Плоштадот Beadeds String Вратата Завеса Дополнителните Прозорец Летаат Екран Tassel Панел Соба Divider

 
DEN 762.72

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
Материјал : Полиестер завеса и Акрил Beadeds
Големина : 100cm X200cm,
Светло кафеава боја
Пакување : линија завеса (не се вклучени пол)
Доаѓа со врвот слот за столбови или прачки
За Соба, Свадба Класичен,Кафе Куќа,Ресторан,Болница Вратата и Прозорецот Декоративни


Карактеристики на производот

боја:
Бела, Зелена, Црна, Шампањ, Браун
Големина:
100cmX200cm
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
Плоштад Beaded
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Пастирски
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Шема:
Beaded
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
Шампањ
Тип На Објект:
Завеси
Функција:
divider

Поврзани производи