• Цената е намалена.
  • Свеж
AN499 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Три обланда ѓердан /bvmakmta buwakmda

AN499 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Три обланда ѓердан /bvmakmta buwakmda

 
DEN 149.28

Стока
Во продавницата

Големина : 18" Тежина : 20g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Осумдесет-седум
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Број На Модел На:
ѓердан
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
кодот:
AN499
dwvamoca:
dwwamoda
bimajzta:
binajzua
Материјал:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
about 18 inch
is_customized:
Yes

Поврзани производи