• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за Nikon S8000 Дигитална Камера

LCD Екран за Nikon S8000 Дигитална Камера

 
DEN 301.92
DEN 272.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S8000
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за nikon
Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи