• Цената е намалена.
  • Свеж
Burvogue Половината Контрола Корсет и Bustiers Половината Тренер Underbust Плус Големина Челик Коски Cincher Латекс Патент Corselet За Жени

Burvogue Половината Контрола Корсет и Bustiers Половината Тренер Underbust Плус Големина Челик Коски Cincher Латекс Патент Corselet

 
DEN 1233.60
DEN 900.00

Стока
Во продавницата


Корсет Совети
Локација
Големина На Табелата
21435 :
патент надвор и внатре тока
Производот Се Покаже
- -
21497 :
- -
21412 :
- -
Купувачот Се Покаже
Корсет Совети
1) Како да се плаќаат пари при нарачката) или проблем во врска со вашата картичка ?
Или контактирајте не на Купувачи Онлајн :
2) Што Големината Јас Треба Да Се Избере?
Ве молиме изберете во зависност од големината на табелата.Или контактирајте со нас за некоја идеја.
3) трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот , ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ад информации за нас, ако би сакал да.
4) Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
5) дали има некој царина?
Обично ние ќе се прогласи минималната вредност и како подарок за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
6) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
BurVogue
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Lycra,Памук,Полиестер
Shapewear:
Половината Cinchers
Број На Модел На:
21412,21435,21497
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
Тежина:
0.35KG
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
време на испорака:
во рок од 48 часа
is_customized:
Yes
Функција:
Плус Големина
dropship:
на располагање
DHL Бесплатен Превозот:
Avaialble Кога Цел Износ Над 200USD

Поврзани производи