• Цената е намалена.
  • Свеж
371-4676 02 6180 Батеријата Копија Единица за StorageTek 6140, 6180 P36539-06-БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

371-4676 02 6180 Батеријата Копија Единица за StorageTek 6140, 6180 P36539-06-БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

 
DEN 9600.00

Стока
Во продавницата


371-4676-02 6180 Батеријата Копија Единица за Storage Tek 6140, 6180
PN : P36539-06-А 6.6 V 1.1 Ах 7.36 Пот
Литиум Јонска Батерија Пакет
тежина : 285g секој
Опис Ова е Оригиналниот 371-4676-02. Се користи во добра состојба.
Карактеристики / Oracle оригиналниот дел
Димензии
Производ Спецификации 371-4676-02 6180 Батеријата Копија Единица за Storage Tek 6140, 6180, Ro HS : YL
Компатибилност Storage Tek 6140, 6180
Тежина
Испорака Тежина : 1.0 lb , Нето : 285g
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Nexergy 6.6 v ; 1.1 Ах ; 7.26 Пот Литиум Јонска Батерија Пакет P/N : P36539-06-A


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JTJDEQ
Број На Модел На:
6140

Поврзани производи