• Цената е намалена.
  • Свеж
32-милиметри Внатрешна Дупка 1/2 PT Навој ПВЦ Цевка Цевка Адаптер Cooupler Бела

32-милиметри Внатрешна Дупка 1/2 PT Навој ПВЦ Цевка Цевка Адаптер Cooupler Бела

 
DEN 310.56

Стока
Во продавницата

Име На Производ Цевка Конектор Женски Навој Кол (Прибл.) 1/2" PT (21mm / 0.826") Вкупната Големина (Прибл.) 38 x 44mm / 1.5" x 1.7" (D*H) Внатрешна Дупка Кол 32-милиметри/1.26" ПВЦ Материјал, Месинг Главната Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување

Поврзани производи