• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за FUJIFILM F60 F200 Дигитална камера

LCD Екран за FUJIFILM F60 F200 Дигитална камера

 
DEN 431.52
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
F60 F200
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за FUJIFILM

Поврзани производи