• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]SPRAGUE САД 150D серија на tantalum школка сребро мембрана електролиза 47UF 35V вистински оригинални--10pcs/многу

[БЕЛА]SPRAGUE САД 150D серија на tantalum школка сребро мембрана електролиза 47UF 35V вистински оригинални--10pcs/многу

 
DEN 1603.20
DEN 1298.00

Стока
Во продавницата


SPRAGUE САД 150 D серија на tantalum школка сребро мембрана електролиза 47 UF 35 V вистински оригиналниот
21mm дијаметар 9mm должина


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи