• Цената е намалена.
  • Свеж
Злато Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Долго Dangle Секси Папокот Прстен Симпатична Розова Кристал Ѕвезди Стомак Пирсинг Barbell

Злато Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Долго Dangle Секси Папокот Прстен Симпатична Розова Кристал Ѕвезди Стомак Пирсинг

 
DEN 1726.08

Стока
Во продавницата


2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно.
Вистинските папокот не е прободен кога папокот пирсинг е изведена. За разлика од повеќето тело пирсинг, ова е еден од ретките што не е нормално да го одбие, иако отфрлање стапка е поголема од не-површина пирсинг, како што се уво пирсинг.
5 ве Молиме да Се забележи дека различни земја/ Contient испорачаната време се Разликуваат. Најчеста форма на папокот пирсинг е преку горниот раб на папокот. Ви благодариме!
Околу папокот прстен
На папокот пирсинг (исто така познат како папокот пирсинг или на папочната натопи пирсинг) е вид на Пирсинг наоѓа во, на или околу Папокот. Лекување обично трае помалку од шест месеци, и колку што е чисти, таа ќе се исцели убаво. Тоа може да се излечи брзо и без проблеми, како уво пирсинг, или може да се лекува повеќе како површината пирсинг со придружните продолжен исцелување време.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање.
1 Ние онлајн од понеделник до сабота 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена. Овој вид на пирсинг е популарна, но не ексклузивно за жените.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Каде и да сте, во една партија, во кои датираат, во плажа овој уникатен папокот прстен воодушеви вашите посебен шарм и да подготви завидлив погледи!
За сигурни дека моден свет е најжешките парче на накит и мора да имаат за накит додаток!
ЕФЕКТ СЛИКИ
За Пакување
*. На Египетските Фараони донесе earring во папокот што беше знак на обредот транзиција од животот на Земјата до вечноста.
4 Понекогаш е потребно за 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
2 Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите.
1 За било кои причини не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот предмети и ќе се врати превозот цена. ( Јужна Америка Најмал досега )
6 Нашите цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци. НЕ ИСЧЕЗНАТ!!!
Состојба : 100% Сосема Нов Пирсинг Омб
Пол : Секси Жени Тело Накит
Квалитет : 1 Парче Стомак Прстен
Ние правиме овие стомак прстен себе, да го прифати обичај цел, ако имате било idear за стомак прстен сакате, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Имајте во предвид дека : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Оваа папокот прстен е најпопуларниот на сезоната.
1 Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.Злато Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Долго Dangle Секси Папокот Прстен Симпатична Розова Кристал Ѕвезди Стомак Пирсинг Barbell
Материјал : Сребрен Позлатен На Хируршки Челик,Кристал.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Во античките времиња телото пирсинг се смета како знак на машкост и храброст.* Вашата цел ќе биде спакуван многу добро, ние ќе користат различни пакување методи (мала/голема подарок кутија, или EPE )според големина и материјал на вашата нарачка. Тие се види на многу познати личности. Телото пирсинг накит имаат навистина холистичка дух и изгледа дека е шик и скапи.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ангел caller
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
FR651
marterial:
Стомакот папокот прстен
Стил:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Пол:
Жени, Жени, Девојки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија

Поврзани производи