• Цената е намалена.
  • Свеж
ЛОФТ Lumiled E27X2 Светилки Бакар Двоен Ѕид Светилка Гроздобер Осветлување Кафе Бар, кафуле Ноќни Сала Начин Продавница магазин Клуб

ЛОФТ Lumiled E27X2 Светилки Бакар Двоен Ѕид Светилка Гроздобер Осветлување Кафе Бар, кафуле Ноќни Сала Начин Продавница магазин

 
DEN 2064.00
DEN 1961.00

Стока
Во продавницата


Напон : 110 V или 240 V
Извор на светлина : E27 X2(Сијаличката не се вклучени)
Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итн


Карактеристики на производот

Абажур Боја:
Жолта
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
HD-PT22
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
Надолу
Стил:
Гроздобер
Карактеристики:
Ретро носталгија/стар мебел
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
Гаранција:
две години
Употреба:
Индустриски
Примена:
бојадисана јадење-соба со кујна проучување други спалната соба тоалет
Гарантен период:
две години

Поврзани производи