• Цената е намалена.
  • Свеж
S16B-PADSS-1(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 16POS 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални дел S16B-PADSS-1

S16B-PADSS-1(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 16POS 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални дел S16B-PADSS-1

 
DEN 23520.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : S16 B-PADSS-1
Бренд : JST
MOQ : 336 PCS


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
S16B-PADSS-1(РС)(SN)

Поврзани производи