• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Топла 10yards/многу кристал камен Сребро база Кристал кристал првенство синџир кристал облека, додатоци

Моден Топла 10yards/многу кристал камен Сребро база Кристал кристал првенство синџир кристал облека, додатоци

 
DEN 23705.76
DEN 18965.00

Стока
Во продавницата


10yards/многу кристал камен Сребро база Кристал кристал првенство синџир кристал облека, додатоци
Име на производ : Кристал кристал првенство синџир
Камен Големина : ss10 ( 2.72.8 mm ) pointback камења
Тип на синџирот Densify синџир
Пакување
10 метри/roll
Бруто Тежина : 200g
MOQ : 1 ролна
База боја : Сребро база
Бесплатен Превозот : CPAM слободни
Кристал боја :
Кристал кристал
Забелешка :
Кристал синџири се користи во облека, кеси, jewelryes, и својата основа е метал позлатен.
Камења се pointback rhinestones.
Ние го избере добар квалитет и rhinestones метал за да бидете сигурни висок квалитет на производот.
Должината на една ролна 10 метри (9.14 м).
100% физички слики
имаме злато метална боја, како и. ако ви треба злато метална боја. ве молам оставете ме порака.
ако не ви остави порака за боја. ние ќе брод ќе сребрена боја.
Внимание 1 :
секој квантитет се мерат од страна на машината,тоа не е многу прецизно да се измери.
секој пакет е околу 10 метри,тоа може да од 8.5-9.3 метри.
количеството што може да се примени малку подолго или пократко од 10 метри.
ве молиме бидете сигурни дека можете да го прифатите тоа.
Внимание 2 :
Купот синџир е producted од machin, неизбежно постојат неколку rhinestones падне.
Ве молиме не't грижете се за тоа, тоа нема да влијае врз нормалното искористување.
`Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Цирконот
Големина:
2.8mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Кристал

Поврзани производи