• Цената е намалена.
  • Свеж
Најдобар Кожа Јака/Нова пристигнување Роб јака/Возрасни игра/неколку секс играчки/Еротски Секс Производ

Најдобар Кожа Јака/Нова пристигнување Роб јака/Возрасни игра/неколку секс играчки/Еротски Секс Производ

 
DEN 1631.52
DEN 1305.00

Стока
Во продавницата


Промоција
Ние сме фабрика-базирани онлајн продавница, и ние може да гарантира добар квалитет. Добредојдени се сите видови на соработка : Препродажба, на големо, онлајн продавница помош и така натаму. Контактирајте со нас!
Ако плаќаат за цел да ве чини повеќе од $25/$35/$45, ќе добиете убаво малку подарок за слободни. Различни елементи во една цел се ОК! Подароци се прикажани подолу!!
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот 's го потврди Aliexpress.com адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни ден на расчисти исплата добиле.
Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress.com порака систем.
Внимание : Ние не сме одговорни за царина или плаќање. Сепак, ние ќе минимум тоа за вас.
Предмети се испраќаат од страна на :
Кина Пост регистрирани (за повеќето Светски дестинации)
Имајте на ум : вие ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн.
Парцели се постигне повеќето земји во рок од 7 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 или 35 дена.
Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Ве молиме, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект.
Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Некои дополнителни информации ќе се бара од вас да се обезбеди.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. Ние гарантираме за секој клиент 's со најдобар квалитет и услуга.
Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор.
Нормално, ние обезбеди 3 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани.
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "ПОЗИТИВНА 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме, да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ако имате било какви прашања ве молиме маил или разговор на trademanager
Ние работиме од Пон.-Седна. од 9 : 00 часот до 8 : 00 часот.
Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ве молиме наведете вашиот реден број или цел број или linkin сите комуникации.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
CL01001BRW
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
One size fits all
Бренд Име:
smspade
Тип На Објект:
Возрасни Игри
боја:
Браун

Поврзани производи