• Цената е намалена.
  • Свеж
7.9(20cm)*22.5 mm Нов Стил Унисекс Нараквица,од не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Крст Линк Синџир Mens Или Женска Нараквици Закачам

7.9(20cm)*22.5 mm Нов Стил Унисекс Нараквица,од не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Крст Линк Синџир Mens Или Женска Нараквици

 
DEN 671.52
DEN 604.00

Стока
Во продавницата


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат (како ЕМС или DHL и сл) и да плати исклучување, кои објекти ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Granny Шик
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Тип На Објект:
хривнија
Големина:
View The Picture
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Злато Позлатен
Пол:
мажи или жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Обликот:
Приказ На Слика
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Должина:
7.9(20cm)

Поврзани производи