• Цената е намалена.
  • Свеж
Reyann Сини LED Аркадна DIY Делови Комплет LED USB Енкодер + Џојстик + 10х LED Осветлен Акција Копчиња за Аркадна MAME DIY Проект

Reyann Сини LED Аркадна DIY Делови Комплет LED USB Енкодер + Џојстик + 10х LED Осветлен Акција Копчиња за Аркадна MAME DIY Проект

 
DEN 1823.52

Стока
Во продавницата

Ако ви треба да ја смените бојата. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Ние можеме да снабдување 5 Боја за џојстик и да се притисни на копчето. Поврзете Опис : Производот ги покажува : Она што е во Пакет? 1 x Нула Одложување LED USB Енкодер одбор 1 x USB Кабелот 1 x 5pin Кабел за Џојстик 10 x 3 Pin Жица кабли за LED Копчиња (2. Не понуда, освен ако не се согласувате. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.Па нема потреба за да додадете адаптер за снабдување на енергија за LED Копчиња.
Оваа листа е за 1 Играч MAME DIY Проект.Тоа е 100% Нула Одлагање! Можете да ги користите за да DIY свој аркадна машини.Или можете да ги изберете боите кои ние сме подготвени како на сликата покажува до вас.Ние ќе брод СИНА Комплет за оваа листа.Само да ни Оставите порака кога ќе се направи купување. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ви благодариме на соработката! Изберете боја од подолу : [1] 8 Начин Професија Џојстик : Податоците за џојстик е како подолу :
[2] 5 V LED Осветлен Притисни Копче 1 : Изработени со највисок квалитет на материјали 2 : Топлина отпорна пластика 3 : Тело и леќа капа за оптички јасност 4 : Twist-Тип дизајн 5 : Ексклузивни светлина,одговара на дрво или метал контролни панели,ќе се применуваат за различни игра машини 6 : Microswitch со позлатени контакт нога, одличен електронски перформанси, долг живот, сигурност и тестирани за да 10,000,000 циклуси 7 : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Јасно се достапни Со LED Притисни Копче се Изгради-во Microswitch и LED Светилка. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Секој Играч на проектот ќе вклучувајќи 1 x Нула Одложување USB Енкодер,10 x 30ММ LED Осветлен Копчиња за Борба Копче,1 х 8 начин Професионална Борба Stick & сите жици е потребно.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. На контролорот и жица на овој проект се надгради, ве молиме погледнете на следната слика, ви благодариме! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.8 MM Терминал) 1 x 5 Pin 8-Начин Џојстик 10 x 30ММ LED Осветлен Push Копчето 1 x Инсталирате Опис.Секој Енкодер има свој USB Кабел за податоци,Така што не ќе имате било какви ефективни за друг играч. Податоците за LED Копчето е како подолу : [3] Нула Одложување LED USB Енкодер енкодерот може да работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери.Нема потреба да ги додадете овие делови.Само да ни оставите порака.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
Аркадна Игра LED Копчето Колекции
Тип:
Аркадна Игра,MAME,Малина ПИ Retropie Проектот
боја:
Сина
is_customized:
Yes

Поврзани производи