• Цената е намалена.
  • Свеж
300 Компјутери Црна Најлон 3.0 mm Дното Кол Притисни Клипови Заковки сврзувачки елементи R3075

300 Компјутери Црна Најлон 3.0 mm Дното Кол Притисни Клипови Заковки сврзувачки елементи R3075

 
DEN 457.92

Стока
Во продавницата

Име На Производ Притисни Занитвам Дел Не. R3075 Главата Кол.(Прибл.) 6.4 милиметри/ 0.25" Главата Дебелина(Прибл.) 1.6 mm/ 0.06" Дното Кол.(Прибл.) 3.0 mm/ 0.12" Притисни Во Висина(Прибл.) 7.5 mm/ 0.3" Вкупна Висина(Прибл,) 12.5 mm / 0.49" Фит за Панел Дебелина 5.0-6.0 mm Материјал Најлон Боја Црна


Карактеристики на производот

Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување

Поврзани производи