• Цената е намалена.
  • Свеж
Туѓо Спортски Maple Leaf Шема Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Пролет Зелена Јавањето Облека Големина XS-5XL

Туѓо Спортски Maple Leaf Шема Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Пролет Зелена Јавањето Облека Големина XS-5XL

 
DEN 2160.00
DEN 1253.00

Стока
Во продавницата


Модата На Велосипедизам
Помалку Стрес, Уживаат Во Животот
Долготрајни и безбедно печатење дизајн
Животот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со не-токсични состојки не се штетни за
вашата кожа и тоа трае долго време
Напредни Перформанси Ткаенина
Брз-апсорпција, Брза-сушење, Удобно и Дише материјали
Целиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенина
кој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.
Внимание
Стоката треба 1-2 недели да се направи. И потоа беше испратен од Шангај во вашата земја. Тоа може да трае 2-3 недели.
Затоа, јас ќе им даде на вашиот следење на број по 3weeks. Плус превозот време, треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.
Туѓо Спортски е велосипедизам jeresey бренд , дизајниран и направен во Кина.
Младите со страст, нова единствена оригиналност, прекрасна боја, нека ви биде на сцената на патот.
Во вообичаените треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.Понекогаш може да се одложи. Причините, како што следува :
1.Премногу наредби треба да бидат направени така facoty треба повеќе време за да го направи тоа.
2.Лошите временски услови доведува до задоцнето авионски и природни катастрофи.
3.Транспорт се намали предизвикани од страна на Политичките несреќи.
4.Зафатени со работа е во поштата.
5.Одложен превозот времето е предизвикана од вашата земја локалниот обичај.
6.Други причини се надвор од нашата контрола.
Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Pls не се отвори случај во вашите емоции порив. Тоа не е добро за решавање на проблемите.
Ве молиме да ни кажете што треба големина
Дрес големина е САД големина. Можете да изберете во зависност од големината на табелата.
Ви посакувам среќен шопинг!
Ние со нетрпение очекуваме да ви служи повторно во блиска иднина.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
Кратко Sleeve
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток

Поврзани производи