• Цената е намалена.
  • Свеж
Микс Боја Кристал Магнетни Тока Мода Кристал Нараквици за жени

Микс Боја Кристал Магнетни Тока Мода Кристал Нараквици за жени

 
DEN 283.20

Стока
Во продавницата


Микс Боја Кристал Магнетни Тока Мода Кристал Нараквици за жени
MOQ 1pcs Големина Должина : 200mm ширина : 1.8 cm Тежина 45g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на paymen ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
VQYSKO
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Бар Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
AZ1010
Производи име:
кристал нараквици за жени
Тежина:
20g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag
Ширина:
45mm

Поврзани производи