• Цената е намалена.
  • Свеж
(500 компјутери/многу) 5K OHM Топ-прилагодете Јаглерод Составот Еден-чекор Тример Potentiometer.

(500 компјутери/многу) 5K OHM Топ-прилагодете Јаглерод Составот Еден-чекор Тример Potentiometer.

 
DEN 1536.00

Стока
Во продавницата


5 K ohm Топ-прилагодете Еден-чекор Тример Potentiometers,
Количина : многу од 500 парчиња.
По повод одбележувањето код : 502 .
100% нови.
Ro HS Согласност
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Карактеристики на производот

Температурата На Работа:
.
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
0.1 вати
Отпор Толеранција:
+/-20%
Технологија:
Јаглерод Состав
Max. Оперативен Напон:
50V
Отпорот:
5K OHM
Број На Модел На:
VR-RM065/502-500
Состојба:
Нови

Поврзани производи